Naše určené události a učitelé až Mistři

Obrázek uživatele DMDU
 1. Pokaždé na svátek našeho Mistra 14. 12. od osmi hodin ráno do osmi hodin večer (avšak můžete přijít kdykoli v dané době) pořádáme duchovní Setkání. Toto Setkání se může dle dohody protáhnout. Toto Setkání se většinou koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste.
  1. Při všech duchovních Setkáních DMDU platí zvláštní pravidla jako v chrámu (nad rámec požadované nadstandardní slušnosti).
 2. Vždy na Silvestra od osm hodin večer do osmi hodin ráno (avšak můžete přijít kdykoli v dané době) pořádáme duchovní Setkání (jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč) - stravte s námi přelomovou noc na Nový rok a nebudete litovat! Toto Setkání se většinou koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste. Toto Setkání se může dle dohody protáhnout až do Nového roku - více viz níže.
  1. Při všech duchovních Setkáních DMDU platí zvláštní pravidla jako v chrámu (nad rámec požadované nadstandardní slušnosti).
 3. Pokaždé na Nový rok pořádáme ukázkové školení včetně cvičení - od osmi hodin ráno do osmi hodin večer (avšak můžete přijít kdykoli v dané době). Také tato událost je jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč. Toto školení se většinou koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste. Všimněte si, že pracujeme již od osmi hodin večer na Silvestra.
 4. Další duchovní Setkání pořádáme vždy 17. 2. (na narozeniny našeho Mistra) od osmi hodin ráno do osmi hodin večer (jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč). Toto Setkání se může dle dohody protáhnout. Toto Setkání se většinou koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste.
  1. Při všech duchovních Setkáních DMDU platí zvláštní pravidla jako v chrámu (nad rámec požadované nadstandardní slušnosti).
 5. Další duchovní Setkání pořádáme vždy 30. 4. od osmi hodin večer do osmi hodin ráno. Toto Setkání se může dle dohody protáhnout. Toto Setkání se většinou koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste. 

  Vítání jara

  "Filipojakubská noc, Valpuržina noc nebo Beltine se odehrává v noci z 30. dubna na 1. května. Jedná se o velmi starý a dodnes živý lidový zvyk a zvláštní svátek. Tuto noc se lidé scházejí u zapálených ohňů a slaví příchod jara."

  Více viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C3%A1len%C3%AD_%C4%8Darod%C4%9Bjnic "

  1. Při všech duchovních Setkáních DMDU platí zvláštní pravidla jako v chrámu (nad rámec požadované nadstandardní slušnosti).
 6. Další ukázkové školení včetně cvičení pořádáme 2.6. (na výročí založení DMDU) - od osmi hodin ráno do osmi hodin večer, avšak můžete přijít kdykoli v dané době (jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč). Školení se koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste.

Naši učitelé až Mistři dostupní pro veřejnost - odkazy přímo v rámci jmen vedou na FB stránky a pro jejich zobrazení je potřeba nejprve přihlášení na FB (navštivte naše profily a hlavně weby!).

 1. duchovní Mistr Radan Chrobok (Praha) - více viz http://DMDU.netprostor.cz/duchovni-Mistr
  1. učitel obchodování Roman Čermák (Praha)
  2. učitelka ekonomie Iva Tannerová - na FB jako Ivana Terezie (Praha)
  3. učitel alikvotního zpěvu Filp Rydlo (Praha) - https://www.facebook.com/SborSpektrum
 2. duchovní Učitel Ondřej Boleslav (Turnov) - více viz https://tinyurl.com/skywayintromotyka - doporučujeme
 3. duchovní Učitel Karel Zíma (Brno)
 4. duchovní Učitelka Ema Vajbarová (Brno)
 5. Biskup a Velmistr řádu Oldřich Augustin Král (Brno) - více viz https://www.facebook.com/Manager-a-pastor-ve-vlastní-firmě-442138692650033 a viz htttps://rytirsky-husitsky-rad.cz
 6. učitelka orientálních tanců Jiřina Dolejšová (Plzeň)
 7. Arcibiskup Faustyn Trusila (Shchuchin - Bělorusko) - více viz https://www.facebook.com/MissionariesMMTallovertheworld a https://www.facebook.com/Ordermmtc
 8. duchovní Učitelka Ariya Jotla (Dilí - Indie) - webmasterka tohoto webu
 9. duchovní Učitel David Winn - na FB jako Xaviér Paradó (Praha)
 10. duchovní Učitelka Pavla Heinishova - na FB jako Pavla Emma Sims (Praha) - Tajemnice našeho Mistra
 11. Nezávislí učitelé až Učitelé s velkým U čili i duchovní (externí lektoři až Mistři), které poptáváme podle potřeby...

Velmi uvítáme, když budete s námi spolupracovat - poskytujeme pouze skvělou Smysluplnou spolupráci a jen takovou také pochopitelně požadujeme!:)

Tagy: 

Sdílejte!

Přidat komentář

Wysiwyg public

 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.