Sterilizace národa

Obrázek uživatele DMDU

Paní Kateřina Kuňová z www.Avenna.cz vydala níže citovaný příspěvek, se kterým stoprocentně souhlasíme:

  Katka Kuňová13. prosince v 8:43 ·  

STERLIZILACE NÁRODA:

Dnes Nova od rána sděluje úžasnou, prý přelomovou novinku: antikoncepce pro muže...

Gel. Prý se jim má muž mazat 8-16 týdnů, a pak je na 90% neplodným... Je to bezpečnější, než s kondomem.
Jenom nabere rychle svaly (a možná bude mít akné, pokud jím kdysi trpěl).
Představa je nádherná! Užiji si více - s kýmkoli, bezpečněji, než kdykoli předtím! Ještě více dám na svůj chtíč, než na svoje vnitro!

Takže naše věda je již tak daleko, že lze navodit neplodnost tím, že si něco mažu na kůži...

Proč mne napadá, že je to součást scénáře, jak snížit populaci bílých?

Na jedné straně demografické průzkumy ukazují, že bílí lidé vymírají, což je zcela lehce prokazatelné.

Na druhé straně vláda toto přesně ví, a přesto nepodpoří mladé lidi finančně, aby měli chuť a podmínky mít děti, zejména kvůli nejpodstatnější věci: abychom jako Slované nevymřeli. Raději to řeší zvýšením věku potřebným pro zákonný odchod do důchodu.

PODIVNÉ CHOVÁNÍ STÁTU:

Proč stát nedává žádné úlevy, ale ani výhody typu: jednorázové velké příspěvky na děti, vysoká mateřská dovolená, byty pro mladé lidi za minimální pořizovací cen a za minimální nájem (za dodržení podmínek, které zabraňují zneužití). Proč stát nedává nevratné půjčky, atd.? Stačí se přece podívat do států, kde je vysoká porodnost!

Proč to je? Z JEIDNÉHO DŮVODU: PROTOŽE NENÍ ZÁJEM NA TOM, ABY BÍLÍ LIDÉ MĚLI RODINU, DĚTI.

NEEXISTUJE JEDINÝ ARGUMENT, KTERÝ BY OBHÁJIL PODIVNÉ CHOVÁNÍ STÁTU VŮČI MLADÝM, REPRODUKCE SCHOPNÝM LIDEM.

STERILIZACE - SOUČÁST GENOCIDY BÍLÝCH OBYVATEL:

Sterilizace obyvatelstva se týká zejména bílého obyvatelstva - a já tvrdím, že ZEJMÉNA slovanského, protože Slovanů se týkají všechny body, ostatních bílých ne.

Sterilizace Slovanů prokazatelně probíhá:

1. STÁTNÍ POLITIKOU (absence výhod pro mladé, zakládající rodiny) - SLOVANÉ MAJÍ NEJHORŠÍ PODMÍNKY MÍT RODINY (podívejte se na finanční výši: mateřský, rodičovský příspěvek, jak jsou na tom podnikatelky, které chtějí na mateřskou, atd.)
2. OČKOVÁNÍM (kdy poškozené děti logicky nemohou mít děti, protože očkováním poškozené děti se nedokáží postarat ani sami o sebe, natož o rodinu). OČKOVÁNÍ JE U SLOVANŮ POVINNÉ, U OSTATNÍCH OBYVATLE NE.
3. VODOU (o přítomnosti hormonů ve vodě, které neumí odstranit žádné filtry existuje mnoho zdrojů)
4. jídlem (hormony zejména v drůbežím mase, jehož spotřeba - dle statistik - statistik stoupá, protože je levné a dostupné zejména pro CHUDÉ obyvatelstvo - jak zvrácené... Takže chudí lidé dostávají hormony takto pokoutně, čímž je zaručené, že budou neplodní!)
5. technologií 5G - wifi - jakékoli ionizované záření způsobuje velkou měrou neplodnost (JAK JE MOŽNÉ, ŽE 5G JE V NĚMECKU A V ČR - a to předčasně? Jak je možné, že stát dá 22 miliard na tuto technologii a ne na zvýšení porodnosti?). KDO Z ČECHŮ UNIKNE TOMUTO ZÁŘENÍ? NIKDO.
6. MÓDOU - minimální počet mužů nosí trenky, které jako jediné zaručují správnou teplotu varlat, které musí mít nižší teplotu, než zbytek těla (ne náhodou jsou varlata jako jediný orgán, lehce oddělena od těla - protože musí mít o cca 1 stupeň nižší teplotu - a toto by měl každý člověk respektovat a dodržovat
7. prosazováním GENDER a HOMOSEXUÁLNÍ orientací (je to záměrné a manipulativní znejišťování člověka o své sexuální orientace, už jenom tím, že je člověk "svůj" - jiný, než ostatní ovce, což si myslí většina mladých, že je originálním, kdy většina mladých nechce být jako "ostatní"... Opravdu brilantně účinná a úspěšná manipulace nese svoje plody...). GENDER A HOMOSEXUALITA SE PROSAZUJE ZEJMÉNA U BÍLÝCH LIDÍ, SLOVANŮ (strašný fakt vypovídá, jak jsou Slované destruováni: prý nejvíce prostitutek a prostitutů, stejně tak "modelů" pro pornografický průmysl - ve světě je z řad bílých, zejména z řad Slovanů, což je výsledkem manipulace přes sociální sítě a další média, kterými jsou děti zahlcovány, je to výsledkem i předčasné sexuální osvěty bílých lidí). U MUSLIMŮ JE homosexualita a gender naprosto NEMYSLITELNÁ, a je trestána trestem smrti.
8. TELEVIZNÍ POŘADY typu: MALÉ LÁSKY, díky nimž porod v očích mladých lidí se stává noční můrou. Takže mnoho mladých lidí nechce mít děti, protože se panicky bojí porodu (hraničí to už s psychickou poruchou). Někdo nad tím mávne rukou, ale strach z porodu způsobuje neplodnost u žen! Řešila jsem už mnoho žen, které byly neplodné pouze z důvodu strachu z porodu, jinak byly naprosto zdravé!
9. CÍSAŘSKÝ ŘEZ: ty ženy, které chtějí mít děti hodně - tak strach z porodu chtějí řešit PŘEVÁŽNĚ císařským řezem, kdy opět - světe div se - se radikálně zvýšil za poslední léta počet císařských řezů u SLOVANŮ - a to naprosto nedůvodně /provádí se císařské řezy nikoli ze zdravotních důvodů!). Zkrátka, u Slovanů vám provedou císařský řez na požádání - kdy se mimořádně stane, že vám nevyhoví (zdrojů o této zrůdnosti je na internetu dost). No je potřeba mít na paměti, že rodička rodící císařským řezem již může mít maximálně 2 těhotenství! Jak zrůdně vymyšlené, toto je taktéž způsob omezení porodnosti, vedoucí ke snížení populace Slovanů!
10. ANTIKONCEPCE - kdy se dětem cpou hormony, aniž by to jejich rodič věděli. Ať už proto, aby si užily slast bez následků, ať přece žijí raným sexuálním životem, anebo proto, že mají svobodu - v rámci gender (odkaz na to jsem dávala v jednom z minulých příspěvků)
11. PŘEDĚLÁNÍ MYŠLENÍ ŽEN A MYŠLENÍ MUŽŮ: ženy nechtějí mít děti, ale kariéru, peníze, ideální postavu, kterou si nechtějí kazit. Ale pokud už děti mají, tak se jejich role mění z posvátné role maminky na roli moderní maminky: „parťáka“ svých dětí (jak zvrácené: maminka má být skutečnou maminkou, a ne parťákem, ke kterému si děti neuctivě dovolí, co by si k mamince nikdy dovolit neměli!). Takovéto maminky nikdy nedají dětem to, co z dětí udělá RYZE DOBRÉ lidi... SVĚT POTŘEBUJE DOBRÉ LIDI - ALE DNEŠNÍ CHOVÁNÍ RODIČŮ Z DĚTÍ DOBRÉ LIDI NIKDY NEVYCHOVAJÍ. Totéž platí o mužích: tito si neuvědomují, že bez ohledu na to, zda mají rodinu, tak mají být rytíři a ochránci žen a dětí, nikoli kasičkou, narcisem, nebo egoistou... SVĚT POTŘEBUJE DOBRÉ LIDI - ALE DNEŠNÍ CHOVÁNÍ RODIČŮ Z DĚTÍ DOBRÉ LIDI NIKDY NEVYCHOVAJÍ. Děti jsou vychováváni v dnešní době sobci, kteří postrádají ryzí charakter. Ryzí charakter je podmínkou pro to, aby z dětí byli dobří lidé. Je strašné, co z dětí roste - a tyto děti si neuvědomují to, že postrádají to nejdůležitější, co potřebují pro dobrý život, a sice: charakter. Sobci děti nemají... I toto je druh sterilizace...
12. NOVĚ I KOSMETIKOU - kdo ví, jestli úžasná mast, kterou si mažete (neobsahuje třeba kromě kyseliny hyaluronové) i hormonální antikoncepci? Nevěřím tomu, že když to vědci vynalezli pro muže, že něco podobného už pro ženy nebylo dávno vynalezeno!
- a další...

JE TO ZVRÁCENÉ A MNOHONÁSOBNÉ JIŠTĚNÍ, ABY SLOVANÉ NEMĚLI RODINY...

ŘEŠENÍ:

Jediné řešení, co to má: stmelujme se, jako rodiny! Podporujme se, abychom nedovolili naše "vyhynutí"! Pracujme na tom, abychom byli dobrými lidmi, protože dobro je silnější, než zlo! Dobří lidé vyzařují silnější energii, než je energie zla!

Žádná antikoncepce (kromě dobře provedeného chirurgického zákroku) není 100%. A dobří lidé budou ti, kteří "zázrakem" budou patřit do těch zbytků procent - v kterých je antikoncepce neúčinná, kdy budou moci mít děti, i přes mnohonásobné jištění, aby děti neměli, zkrátka - dobro toto "jištění" prolomí. "

Doplnění - prosíme viz "Zakázana literatura: Likvidace bílé rasy": https://www.ladikvetvicka.cz/index.php/2017/11/28/zakazana-literatura-li....

Tagy: 

Sdílejte!

Přidat komentář

Wysiwyg public

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.