Společenská situace v České republice i ve světě včetně politiky

Obrázek uživatele DMDU

Zde se budeme věnovat společenské situaci včetně alespoň stručného souhrnu situace politické v České republice i ve světě. POZOR - budeme tuto stránku průběžně doplňovat a opravovat - doporučujeme tedy dát si ji do oblíbených odkazů a opakovaně navštěvovat (minimálně měsíčně). Též viz naše (stále aktuální) stránka "Politická pravda a doplnění o Dobru včetně výkladu o svědomí" - http://DMDU.netprostor.cz/politicka-pravda-zlo-dobro. Doporučujeme zatím alespoň například "Parlamentní listy" - http://parlamentnilisty.cz a všechy politické pořady váženého pana Jaromíra Soukupa z nichž některé jsou i na Youtube - https://www.youtube.com/results?search_query=jarom%C3%ADr+soukup (doporuřujeme uvedenou adresu navštěvovat opakovaně včetně obnovení načtení stránky aby vyjela i nově přidaná videa).

Velmi nám vadí, že podle demografických výzkumů Češi vymírají! Obyvatel České republiky sice přibývá, avšak jen díky přistěhovalectví (imigraci) - takže možná bychom neměli být toli proti (i legálnímu) přistěhovalectví (imigraci). Více viz https://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/134939/desiva-statistika-ce....

Co nám nejspíše nejvíce vadí je, že se Bohužel velmi vytratil respekt - prosíme viz například https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/media-zahlcena-plky.A170916_1027943... ("Plkání není totéž, co diskuse, která svět posouvá dál. To ale nezměníme tím, že jiným zabráníme mluvit. To zlepšíme tak, že sami budeme vážit, koho a kdy má smysl poslouchat." - zdroj byl: https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/media-zahlcena-plky.A170916_1027943_mediahub_imp).

 

Se současnou politickou a zvláště s ekonomickou situací v České republice jsme víceméně spokojeni (líbí se nám zvláště jak vládne současná vláda, zejména pan premiér Andrej Babiš).

  1. My všichni v DMDU velmi podporujeme až prosazujeme trvale udržitelné životní prostředí (ekologii) a žijeme velmi skromně (úsporně a tedy šetrně k životnímu prostředí). Podporujeme i přístup (projekt) "Zelená energie" - více viz http://www.nanoenergies.cz/o-nas/cim-zijeme/fakta-a-myty-o-zelene-energii. Také podporujeme až prosazujeme přístup (projekt) "Zero waste" (česky "Život bez odpadků") - více viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Zero_waste.
  2. Náš Mistr a i naprostá většina nás ostatních volí hnutí ANO - https://www.anobudelip.cz, protože souhlasí s jejich programem i se způsobem jak vedou vládu (zvláště pan premiér Andrej Babiš) - doporučujeme. Někteří z nás však volí stranu SPD - https://www.spd.cz, protože souhlasí s jejich programem. Avšak někteří z nás, kteří jsou křesťané proto volí KDU-ČSL - https://kdu.cz. Jaká je Vaše politická orientace? Můžete nám ji dát do komentáře k této stránce nebo ji nám napsat.
  3. Náš Mistr i my všichni ostatní v DMDU jsme dobří vlastenci a děláme dobré jméno naší zemi (dobrou pověst).

Máme odůvodněné obavy z rozšiřování Islámu - respektive Islámské ideologie, protože Islám nepovažujeme za normální náboženství, avšak za totalitní až agresivní ideologii. Doporučujeme shlédnout dále odkazovaná videa: https://www.youtube.com/results?search_query=j%C3%A1+muslim - zvláště viz https://www.youtube.com/watch?v=m3_eXJUe398 a původní reportáž viz https://www.youtube.com/watch?v=2ww0Cv9IFgI. 

 

Velmi uvítáme Vaše související a zároveň slušné komentáře (komentáře podléhají schvalování - prosíme nepřetěžovat nepatřičnostmi).

Tags: 

Sdílejte!