Skvělé služby a zboží

Obrázek uživatele DMDU
 1. Poskytujeme nejlepší učení umění učit se - superlearning včetně e-learningu, cvičení (JógaTantra ✡ a bojová umění) a poradenství - psychologické (viz například níže napsaná nabídka zpracování záznamu Vaší povahy), pro správnou životosprávu, finanční a IT včetně tvorby webů (jak se Vám líbí tento náš web? - uvítáme, když nám napíšete.). Sloužíme převážně elektronicky (e-learning), což je zvláště zajímavé - výhodné (i vhodné) i například pro osoby, které mají málo času, nebo mají volný čas příliš (až jen) nepravidelně, protože díky nám se mohou správně Rozvíjet i za takových okolností!:) Umožňujeme i vše co obnáší Maslowova pyramida potřeb (viz první obrázek dole) a dokonce i vše co obnáší seberealizace (viz druhý obrázek dole). Například náš seminář o životosprávě včetně příloh (i o E kódech - takzvaných "éčkách") stojí jen 290,- Kč - neváhejte si o něj napsat. Další naše semináře viz níže. Kromě všeho v tomto webu a v naší FB stránce (http://www.facebook.com/DMDU.univerzita) poskytujeme například 1. (první) lekci zcela zdarma a naprosto nezávazně - a to v rozsahu přinejmenším 2 hodiny (což je nejkratší námi přijímaná doba, aby vůbec mělo smysl se něčím Patřičně zabývat). 
  1. Můžete si také prostudovat soubory o výrobcích zahojujících zranění až zajišťujících zdraví (zvláště viz prezentace *.ppt).
  2. Vyučujeme a využíváme například i mentální mapování, Silvovu metodu a postupy podle Jógy (Jóga obsahuje i mentální (myšlenková) cvičení i cvičení čistě Duchovní).
  3. Učíme i podle společnosti http://AVENNA.cz a http://skola-zdravi.cz (oba weby patří téže společnosti) - zvláště doporučujeme jejich knihu "Klíč k tajemství Dokonalosti". Můžete například podstoupit test jak jste na tom se Spravedlností - viz související článek http://skola-zdravi.cz/?clanek=oko-za-oko-zub-za-zub. Pokud dosáhnete výsledku toho testu bez nápovědy (!) a s nanejvýš jednou chybou, tak nám napište - rádi Vás pochválíme a zpřístupníme Vám i důvěrná Data DMDU! Též viz naše stránka o dosažení Dokonalosti.
  4. Také učíme i podle společnosti Člověk 2.0 a podle Neurorestart - viz (obojí) http://www.clovek20.cz/neurorestart-recenze-a-zkusenosti
  5. Naše vlastní postupy jsou například http://duchovni.mysteria.cz/osobni_rozvoj_techniky.htm a http://duchovni.mysteria.cz/duchovni_principy_rozvoj.htm i http://duchovni.mysteria.cz/rozkaz.htm.
  6. Máme více než dostatek Dat a zkušeností abychom mohli vytvářet výuku "na míru" každému Zájemci! To je jistě to nejlepší, že? Poskytujeme například následující témata seminářů (přednostně ve formě souborů podle poptávky, tréninky a konzultace převážně online atd.): Životospráva (proč se stravovat vegansky, co a jak nejíst - včetně takzvaných "éček", jaké potravinové doplňky jíst a jakou kosmetiku používat, co a jak cvičit - dost doporučujeme Jógu a bojová umění), duše (z čeho se skládá a jak funguje - což je velmi užitečné pro úspěšnější komunikaci včetně práce s lidmi, všech vztahů atd.), Karma (Zákon akce a reakce, proč a jak funguje - ve Skutečnosti vládne jen Spravedlnost!:), jen ty Boží mlýny melou na vkus obyčejných osob pomalu), vztahy (jaké jsou možné vtahy vč, obchodních, jak navázat jakýkoli vztah, jak vztahy fungují atd.), energie (jaké jsou ve Vesmíru energie a jaký prospěch z příslušných poznatků můžete mít - jakože dost dobrý!:)), "Obejmout změnu" (jak se umět vždy vhodně vypořádat s jakýmikoli změnami jichž je dnešní doba plná) atd. Neváhejte nám napsat Váš Zájem!
   1. Poskytujeme velmi oblíbenou Službu související s psychologickým poradenstvím až přímou pomocí: Rádi Vám zpracujeme symbolovou analýzu (tak to odborně nazýváme v rámci našeho Učení) pro přehled vlastností Vaší osobnosti (povahy - charakteru). To je výborná pomůcka pro patřičnou Práci na sobě!:) - v případě Zájmu prosíme napište nám!:) Příslušná Služba obnáší záznam všech Vašich tří Totemových zvířat pro přehled Vašich podvědomých povahových vlastností (včetně odpovídajících obrázků, odkazů atd.) - o kterých nejspíš víte málo až vůbec nic! Tuto část příslušné Služby je náš Mistr ochoten provádět (dělat) i jen z Vašich fotografií (více viz níže) a i v rámci 1. (první) Lekce zcela zdarma a naprosto nezávazně (i "jen" jako ukázku Své Schopnosti Vidět - konkrétně "Vidění do lidí"). Celistvá verze této Služby obnáší navíc i přehled Vašich vědomých vlastností (což neznamená, že o všech víte!) a Vašich nadvědomých vlastností (o kterých nejspíš víte málo až vůbec nic!). Pro příslušnou Službu požadujeme patřičné proplacení přinejmenším níže napsané:
    1. Přinejmenším jednu fotografii Vaší osoby (cizí fotografie zpracováváme pouze při písemném povolení - více viz níže) v rozumném rozlišení (raději ve vysokém rozlišení), přednostně Vaší tváře, jelikož platí známé pořekadlo "Oko do duše okno" a náš Mistr umí Vidět (s velkým V, čili i v duchovním smyslu) víceméně vše!:)
    2. Dostatečně dlouhý vzorek Vašeho rukopisu (napsání alespoň jedné celé stránky A4 písmem ve velikosti cca 12pt) ze současné doby - požadujeme čestné prohlášení, že dodané materiály jsou skutečně Vaše (a o Vás) a že smí být námi zpracovány (i uloženy - archivovány) - což přirozeně provedeme pouze v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů i GDPR.
     1. Uvítáme Vaši přesnější poptávku - co by Vás (zvláště o Vaší) zajímalo.
    3. Přinejmenším jedno alespoň 2 hod. dlouhé osobní setkání s Vámi pro podrobnější zjištění (analýzu) až případné poradenství. Jelikož tuto Službu provádí přednostně náš Mistr, tak platí výše vysvětlená cena za osobní rozhovor (konzultaci) s naším Mistrem ve výši 5000,- Kč / hod pro až devět osob naráz (cena odráží vysokou cenu času našeho Mistra, Jeho dlouholetých Zkušeností, víc než dostatku Dat atd.).
   2. Dárek - Účinnější spánek (hluboký a nepřerušovaný) - tak například našemu Mistrovi Radanovi stačí spát jen 4 hod. denně! :) Také proto stíhá Svou normální práci i Svou (respektive naši) Školu - a to se ještě přidal ke společnosti Herbalife, která je v oboru správné výživy neoddiskutovatelně nejlepší. Chtěl(a) by jste se (nejlépe i s Partnerkou / Partnerem) také přidat a například zeštíhlet či si lépe vytvarovat postavu? Oním dárkem je Jóganidra - Jógový spánek (Jóganidra mimo jiné podporuje rychlejší obnovu schopnosti soustředit se, pamatovat si, odolávat stresům i prevenci proti nim atd.) a meditace jak to učí Jóga (dva audio soubory - anglicko-český překlad): https://www.hellspy.cz/joganidra-spanek-joga-meditace-mistr-maheswarananda-zip/73533212 (přednáší to Mistr Maheswarananda - spolužák Mistryně našeho Mistra Radana Chroboka - omlouváme se, že to náš Mistr dal právě na HELLspy ;) ).
    1. Další dárek - e-kniha "Šťastný a spokojený život UŽ DNES" https://www.hellspy.cz/stastny-spokojeny-zivot-dnes-pdf/74145925.
    2. Do třetice všeho dobrého poslední dárek - duchovní kniha "Anastasia", první kniha ze série "Zvonící cedry Ruska" (Vladimír Megre), resp celá série (!) - zvukové záznamy a texty *.pdf: https://ulozto.cz/!ky4cfVGOBB9d/vladimir-megre-aastasia-zvonici-cedry-ruska-audio-pdf-zip ("V zapadlém kousku tajgy potkal ženu, které by Bohem dán dar prozřetelnosti, otevřena velká tajemství podstaty všeho zemského. Cesta k fyzickému a duchovnímu zdraví, jak říká Anastasia, je úplně jiná, než si myslí mnozí z nás. A nejen říká, ale i hodně dělá pro lidi. O tom všem se čtenář dozví, když otevře tuto knihu.", "Kniha je ovšem vhodná jen pro ty, kteří cítí, že přišel čas něco takovéhoto číst, kteří jsou otevřeni myšlenkám, jež předkládá, jsou ochotni zamýšlet se nad nimi a dát jim šanci, aby člověku ukázaly možnou cestu. Pokud člověk do tohoto bodu nedospěl, bude mu kniha připadat jako snůška blábolů.", "Tahle kniha není pro materialisty. Nevím jak ji uchopit, opravdu chvilkama se mi to zdálo přitažené za vlasy, ale celkově převládá pozitivní náhled a přeji si aby to bylo mnohem víc k pravdě. Někde uvnitř sebe věřím, že člověk má opravdu velký potenciál, ale bohužel jsme od "vědomých" cíleně od tohoto odváděni a je nám již od mala vymýván mozek. Bylo by to super kdyby jsme jako lidstvo dokázaly strhnout oponu a uvidět pravdu.", "Další z velice poučných, inspirativních knih, jež dokáží duši pomazat balzámem štěstí a radosti. Kniha obsahuje neuvěřitelné množství poznatků, rad do života a spoustu skrytých zákonitostí našeho světa. Byť se jedná o vyloženě alternativní literaturu a spousta lidí by datům v knize uložených určitě moc neuvěřilo, jsem toho názoru, že by si jí měl přečíst každý a následně se zamyslet na způsobem života naší civilizace. Navíc, kdo by nechtěl alespoň na pár (ne)skutečných okamžiků hodit vše za hlavu a jít vstříc tak svobodnému a uvědomělému poustevnickému životu, jako má Anastasia?").
  7. Poskytujeme správnou životosprávu včetně zhubnutí bez jojo efektu a práci (přivýdělek až plnohodnotné podnikání) v onom oboru (nejlepší potravinové doplňky, poradenství, recepty, cvičení atd.) - viz http://DMDU.trenerzdravi.cz.
   1. Poskytujeme tedy také práci (přivýdělek - brigádu až plnohodnotné podnikání) řízenou z domova (!) - požadavky: PC, Internet, zájem o správnou životosprávu či alespoň ochota učit se novým věcem (ZDARMA ZAŠKOLÍME). Poskytujeme odpovídající ohodnocení včetně provizí (i pasivní příjem), slevy na zajímavé zboží (výborné výrobky) a další výhody (bonusy). Více viz viz http://DMDU.trenerzdravi.cz/spoluprace. V případě zájmu nám napište!
  8. Poskytujeme i všeobecnější skvělou Smysluplnou spolupráci - prosíme viz http://DMDU.netprostor.cz/spoluprace.
  9. Náš Mistr má i LinkedIn profil a má v něm vyplněno všech možných 50 schopností (a má jich ještě více!): Radan Chrobok  - pro zobrazení profilu musíte mít přihlášení v LinkedIn.

Naši Učitelé Slouží - vyučují, poskytují poradenství (konzultace), předvádějí cvičení atd. převážně elektronicky (e-learning), avšak každý z nich rád přijede za Vámi pokud zaplatíte náklady na dopravu - volíme vždy tu nejlevnější. Ceny jsou jednotné - 900,- Kč / hodina pro až 9 lidí naráz (nejvyšší počet linií možné osobní - individuální - pozornosti respektive Pozornosti s velkým P čili i Duchovní pro nejlepší kvalitu Služeb). Délka jednotlivé Služby smí být nanejvýš 12 hodin. Také si musíte zajistit prostory pro příslušnou Službu či více Služeb, protože DMDU své prostory veřejnosti obvykle neposkytuje. Všichni naši Učitelé a zvláště náš Mistr umí přizpůsobovat všechny Služby i zboží podle skutečných potřeb Zájemců - prosíme o pochopení, že skutečná potřeba není vždy totéž co (původní) poptávka, takže vše potřebné vždy vysvětlujeme. Osobní konzultace přímo s naším Mistrem stojí 5000,- Kč / hod. a je též pro až 9 lidí naráz (cena odráží vysokou cenu času našeho Mistra, Jeho dlouholetých Zkušeností, víc než dostatku Dat atd.).

Náš Mistr Vám bude rád radit (jmenuje se Mistr RADAn;)) až přímo pomáhat k získání i udržení všeho co obnáší Maslowova pyramida potřeb (viz obrázek níže) a i k dosažení a udržení všeho co obnáší skutečná (plnohodnotná) seberealizace (viz obrázek ještě níže, druhý odspodu). 

Naše určené události a seznam našich učitelů až Mistrů viz http://DMDU.netprostor.cz/urcene-udalosti.

Tagy: 

Sdílejte!