3 Skvělé Smysluplné spolupráce

Obrázek uživatele DMDU

Náš vedoucí, Jeho Božská Milost duchovní Mistr Radan Chrobok napsal následující důležitý dopis - níže je ocitováno pouze to, co se týká každého Zájemce o spolupráci s naší i duchovní (avšak ne náboženskou, natož sektářskou) Školou či (i) přímo s naším Mistrem. Dopis jsem musela maličko upravit aby byl pro Dámy i pro pány - proto je tam například slovo "seznámil(a)" s tím "(a)" v závorkách a také jsem přidala odpovídající odkazy:

" Podotýkám, že Má Škola je sice i duchovní, avšak nikoli náboženská, natož sektářská. Prosím případně viz nezávislý seminář o sektách http://duchovni.mysteria.cz/sekty/sekty.doc a nejlépe viz i test jak poznat sektu http://duchovni.mysteria.cz/sekty/prilohy/test.doc.

...níže napíši alespoň základní poptávky co zatím mám a co by se Vás mohli týkat, přičemž nabídky prosím viz vše (včetně obsažených odkazů) v http://DMDU.netprostor.cz/skvele-sluzby-zbozi - uvítám vhodné šíření onoho odkazu s průvodním textem dle Vašeho nejlepšího vědomí a svědomí. Zatím to šířím pouze takto: " ZDRAVÍme!:) Poskytujeme správnou životosprávu včetně zhubnutí bez jojo efektu a naopak nabrání svalů (podle poptávky) i práci (přivýdělek až podnikání) v onom oboru - nejlepší potravinové doplňky, poradenství, recepty, cvičení atd. Díky nám můžete mít například následujících osm oblastí správné životosprávy: 1) duševní zdraví, 2) nepoškozování až pomáhání přírodě (včetně využívání přednostně přírodních produktů), 3) příjmy peněz, 4) patřičné přemýšlení (včetně například psychologického, HR, PR i vztahového a osobního poradenství), 5) skvělé Smysluplné spolupráce, 6) tělesné zdraví i kondice, 7) kvalitní komunikování, 8) úplná úspěšnost (pracovní, osobní i duchovní!:) - to poslední by mělo být správně ve vlastním zájmu první). Prosíme více viz http://DMDU.netprostor.cz/skvele-Sluzby-zbozi. Prosíme i o vhodné šíření tohoto textu i s odpovídajícím obrázkem!:)  ". Odpovídající obrázek je níže - pod několika málo následujícími obrázky.

Také hledám LASKAvou Dámu pro PARTNERství (vážný vztah): "

ZDRAVÍm!:) Prosím pěkně seznámení s LASKAvou Dámou (28 - 42 let). Je Mi 40 let, mám vysoké (195 cm), štíhlé (73 kg), hnědooké a černovlasé tělo. Jsem zcela zdráv na těle, duši i na Duchu od Svých 15ti let (nemám od té doby ani jeden záznam ve zdravotní pojišťovně a ani jednu absenci v práci). Občas složím básničku či písničku (včetně melodie), takže Jsem doufám také alespoň dostatečně romantický. Mám prestižní soukromou SŠ (dost drahou - úspěšně pracuji již od 15ti let) a dost i mezinárodně uznávaných certifikátů (Jóga, Tantra, Ajurvéda, správná životospráva a masáže včetně Thajské masáže). Nesděluji toto vše pro Bohapustou sebechválu ("smrdící"), avšak pro Bohulibé Podělování Se!:) Velmi Mne Naplňuje pomáhání lidem (i všem ostatním bytostem včetně přírody jakožto celku). Již od Svých 15ti let Jsem Osvícený respektive úplně Osvobozený (i od Karmy, sugescí, hypnóz atd.), ba dokonce duchovní Mistr (Mistr Jógy a Mistr Tantry včetně i praktické znalosti Kámasútry;)). Jsem geniální již od malička (absolvoval jsem 2. stupeň ZŠ pro nadané děti, mám IQ 162 atd.). Vedu vlastní duchovní (jednoznačně ne sektářskou) Školu. Avšak živím se zatím jako telefonní prodejce - za duchovní Služby jsem dosud nic nebral. Pracuji plus podnikám převelice pilně, pročež příjmy náležitě narůstají!:) Hledám i touto cestou plnohodnotnou Partnerku (prosím ve vlastním zájmu viz http://duchovni.mysteria.cz/plnohodnotne_partnerstvi.htm!:)) - rozHODNĚ rePREZENTativní, uceleně Učenlivou, Poctivou i pracovitou (což vše Funguje ode Mne), nejlépe s podobnými Zájmy. Poptávám Partnerku pouze takovou, která bude ochotná a schopná se případně přestěhovat do Prahy kde bydlím a která bude ochotná a schopná doprovázet Mne kamkoli kam budu cestovat (včetně případného pozdějšího přestěhování). Prosím více o Mně viz http://DMDU.netprostor.cz/Mistr-Radan!:) Prosím i o vhodné šíření této Poptávky!:)

". Tak to prosím když tak vhodně šiřte, pokud možno i s odpovídajícím obrázkem (viz vpravo). Předem Vám děkuji a rád Vám Vaše případné pomáhání vynahradím dle dohody (viz například níže).

Další naše inzerce je trochu delší, protože vysvětluje odpovídající obrázek (viz níže, nejblíže k tomuto textu): " 

ZDRAVÍme!:) zvu všechny Zájemce o Rozvoj ke Studiu i spolupráci v mé i duchovní (avšak ne náboženské natož sektářské) Škole. Prosím viz http://DMDU.netprostor.cz - univerzita správného rozvoje. Poskytujeme například správnou životosprávu včetně zhubnutí bez jojo efektu a práci (přivýdělek až plnohodnotné podnikání) v onom oboru (nejlepší potravinové doplňky, poradenství, recepty, cvičení atd.). Prosím více viz http://DMDU.netprostor.cz/skvele-sluzby-zbozi. Prosím i o vhodné šíření této záležitosti!:)

Mimochodem, na níže vloženém obrázku o super účincích našich skvělých Služeb a zboží je napsáno "...jak se uzdravit", "...jak urovnat vztahy", "jak pochopit osud", a "...a další", menší obsažené obrázky znamenají "netřeba kolečkové křeslo či hůl", "netřeba prášky či budík", "žádné nedobré známky (až obecně hodnocení)", "žádná agresivita", "žádné hádky" a "žádné lektvary ani bylinné čaje". "

Anglická verze následuje níže: "

Greetings, I am Inviting all people interested in self-Develpment to study and even cooperation with My also Spiritual (but not religious nor sect) School. Please see http://DMDU.netprostor.cz - university of propper development (translator is included at the top in the middle). We are for example providing wellness including weight loss without yoyo effect and work (from earning a little extra to full grown bussines) in that field. Also please propperly share this!:)

By the way the below added picture about super effects of our wonderful Services and Goods is written "...how to get healthy", "...how to settle relationship", "how to understand destiny" and "...and more", the smaller included pictures means "no more wheel chair or walking stick", "no more pills or alarm clock", "no more bad grades", "no more aggressiveness", "no more hassle" and "no more potions nor healing teas". "

Výše vypsaný delší český inzerát včetně odpovídajícího obrázku prosím dávat i do FB skupin a kategorií v online inzertních serverech obsahujících v názvech slova: "duchovní" a "duchovno", "cvičení", "školení", "výuka", "Jóga", "zdraví", "životospráva", "dieta" a "diety", "Tantra", "meditace", "relaxace", "krása", "poradenství", "psychologie" a "psycholog". Anglickou verzi inzerátu prosím dávat i do FB skupin a kategorií v online inzertních serverech obsahujících v názvech slova: "spiritual", "exercise", "teaching", "Yoga", "health", "wellness" and "fitness", "diet", "Tantra", "meditation", "relaxation", "beauty", "advisory", "psychology" and "psychologist".

POZOR - zjistil jsem, že FB ony delší příspěvky v AJ nezveřejňuje (ČJ verzi jsem ještě neřešil) - podle FB prý nějak porušují "Zásady komunity", takže jsem udělal OBRÁZKY pro oba jazyky, přičemž každý obsahuje příslušný výše vypsaný text i odpovídající obrázek a zkusím(e) zda to bude procházet. V případě Vašeho Zájmu o skvělou Smysluplnou spolupráci Vám odpovídající obrázky pošleme.

Poptávky a nabídky pro Vás - v pořadí, jak mi to procházelo myslí, nicméně jsem se to rozhodl očíslovat, abychom se na to mohli i později snáze odkazovat:

 1. Šíření nabídky skvělých Služeb a zboží Školy (viz výše). Přirozeně předem přijímám, že by bylo vhodné abyste se nejprve alespoň dostatečně seznámil(a) s oněmi Službami a zbožím a nejspíš i přímo se Mnou jakožto hlavním vedoucím a i reprezentantem. Uvítám i inzerci na vašem webu, FB stránce / skupině a tak podobně. Rád bych platil přednostně protiSlužbami, případně co nejméně penězi - více viz níže. Rovnou Vám nabízím vhodné šíření Vašich Záležitostí! Takže mi prosím klidně rovnou napište co přesně a i když tak kde byste si přál(a) abych zveřejnil. Mám web, FB stránku a pochopitelně i soukromý profil (také dost sledovaný:)). Mám víc než dostatek Dat na HDD i offline (knihy, obrázky atd.) a dost to prodávám i DÁVÁM Zájemcům, takže mohu Vaše Data (velké písmeno znamená Vyšší čili i DUCHOVNI význam) zařadit i tam. Pro příslušnou práci (respektive přivýdělek) zatím platí níže napsané.
 2. Získávání přispěvatelů (dárců až stálých sponzorů) - vítám všechny vhodné příspěvky, počínaje penězi, jdouce přes věcné dary (prosím jen dle dohod) a konče příspěvky písemnými, obrazovými atd. Prosím viz http://DMDU.netprostor.cz/darujete-penize.
  1. Plat za výše vypsané práce poskytuji zatím jen 60,- Kč / hod., avšak čistého plus proplácení nákladů kromě MHD (více viz níže) a provize za zprostředkování ZISKu - zatím 10% z čistého zisku (doklady o nákladech přinejmenším nechám k nahlédnutí) - prosím přečtěte si i níže napsané a napište své názory na to vše. Podotýkám, že těch 10% ze zisku poskytuji zprostředkovatelce / zprostředkovateli při každém zisku od zprostředkované osoby - čili při opakovaných objednávkách už není nutné zprostředkování (ačkoli nějaká práce s příslušným zákazníkem pro zprostředkovatelku / zprostředkovatele se může vyskytnout), takže tak vznikne pasivní příjem - příjem peněz bez potřeby práce!:).
  2. Ze začátku jen práce primitivní, v základě stačí sdílet text(y) - inzerci (neprovozuji KLAMavou reKLAMu:)), takže stačí CTRL+C a CTRl+V plus poslání po FB potenciálnímu Zájemci či i více lidem naráz, vkládání (vhodně často opakovaně) na vhodnou stránku či skupinu, dále pochopitelně emailem, SMS či i normálním přečtením toho textu (pokud možno plus případné podrobnější vysvětlení) po telefonu - opět prosím pokud možno jen Zájemce, nechci nikoho nijak obtěžovat. Také uvítám využívání online inzertních serverů - ovšem zatím nemám Kč navíc na placenou inzerci :(.
  3. Zatím hlavní text je: " Poskytujeme správnou životosprávu včetně zhubnutí bez jojo efektu a práci (přivýdělek až podnikání) v onom oboru  (nejlepší potravinové doplňky, poradenství, recepty, cvičení atd.). Zabýváme se například následujícími osmi oblastmi správné životosprávy: duševní zdraví, nepoškozování až podpora přírody (včetně využívání jen přírodních produktů), příjem peněz, patřičné přemýšlení (včetně např. psychologického poradenství), skvělá Smysluplná spolupráce, tělesné zdraví i kondice,  kvalitní komunikace, ucelená úspěšnost (pracovní i osobní). Prosíme více viz http://DMDU.netprostor.cz/skvele-sluzby-zbozi. Prosíme i o vhodné šíření této nabídky!:) ". Pokud možno prosím přikládat odpovídající obrázek - viz níže. Takže jak vidíte, je to super stručné!:) Zaujalo Vás to (když tak viz i onen odkaz)? 
   1. Vhodné druhy stránek a kategorie online inzertních serverů jsou "Služby" - "Zdraví a krása" a "Služby" - "Péče o tělo" a též "Práce" a "Přivýdělky" či "Brigády" - "Služby" - a např. "Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách", dále cokoli jako "zdraví", "wellness" a asi i "fitness" a i "sport". Poskytuji přece i cvičení tělesná i mentální - myšlenková, duševní až čistě Duchovní a např. výživu i specializovanou pro sportovce (vhodné potravinové doplňky, poradenství s recepty na jídla i poradenství pro patřičný pohyb a cvičení).
  4. Prosím zvláště POCTIVOST např. při počítání času práce pro Mne (když tak více viz níže napsaný dodatek pro stávající spolupracovníky).
  5. Uvítám i získávání dalších poctivých a schopných pracovníků!:) Rovnou upozorňuji, že nestojím o "zombícké" zaměstnance, například také nechci stupidní sekretářky. Ačkoli výše vypsaná práce je primitivní, tak při rozšíření spolupráce například na větší vysvětlování příslušné nabídky (či odpovědi na otázku) a jinak je jistě nanejvýš náležité nepodléhat rutině atd.
 3. Spolupráce na Vašich duchovních čestných činnostech (akcích) - od organizování, přes podílení se na nákladech (přednostně přímou pomocí než penězi - více viz níže) po přednesení vhodné přednášky pokud možno včetně následné diskuse či i cvičení včetně výkladů a odpovídání otázek. Vše dle dohod (platí pouze písemné, avšak i emaily, FB zrpávy, SMS atd.). 
 4. Prostory pro duchovní Setkání pokud možno včetně cvičení - čili uvítám např. žíněnky či alespoň karimatky, čili aby bylo dost místa kvůli "roztažnosti" ;). Beru i pronájem za pokud možno co nejméně peněz, jelikož vedu DOBROCINNOU společnost a nemám peněz nazbyt. V ideálním případě i kuchyňka pro přípravu i teplého občerstvení. I koupelna pro osprchování by byla vítána.
 5. Spolupráce na vydávání Mých Dokumentů - od obrázků po ucelené semináře zatím navíc narůstající co se týká počtu příloh - proto přednostně přivítám online vydávání aby bylo možno to průběžně doplňovat. 
 6. Případně i osobnější služby - od uVAŘENÍ (prosím přednostně vegansky a navíc bez mléka a bez mléčných výrobků), po pomáhání s Mými čestnými činnostmi (akcemi) - prosím příklad viz https://www.facebook.com/events/324225488428223. Tímto Vás zvu i na Moje NAROZENINOVE Setkání včetně krátké přednášky a několika málo cvičení (pouze pro protažení). Pokud přijdete včas, tak dostanete kousek dortu (ovocný Světozor) na můj účet. Prosím případně se přihlašte na výše uvedeném odkazu abych zvládl organizaci včetně nákupu občerstvení. Jsou tam vysvětlené všechny potřebné podrobnosti, tak jim prosím když tak věnujte pozornost respektive raději Pozornost s velkým P (čili i DUCHovně), případně se i doptejte přímo Mně. Nemám rád nedorozumění, co Vy?
 7. Prosím (až požaduji) pro případné pracování (zvláště pokročilejší - více viz níže) pro Mne: PC a ještě lépe NB včetně schopností pracovat s tím (Windows XP a výše, Microsoft Office nebo ještě lépe Open Office - https://www.openoffice.cz, mobil pokud možno včetně neomezeného tarifu a i s dostatkem dat - min. 3 GB, email, FB profil s vlastním fotem a nejlépe i dalšími vlastními fotografiemi. Odpovídající oblečení (DRESS CODE) - zatím by mělo stačit obyčejné oblečení (rozhodně nechceme nikoho s například děrami v kalhotách nebo s oblečením vypadajícím nečistě, s negativními nápisy nebo nevhodnými obrázky - dle našeho uvážení a vysvětlení). Pro pokročilejší pracování prosíme (až požadujeme) i níže napsané. 
  1. Digitální diktafon nebo chytrý telefon (smartphone).
  2. Fotoaparát nebo chytrý telefon (smartphone).
  3. Používání CRM Zoho (zaškolíme zdarma) - https://www.zoho.com. CRM je zkratka Customer Relationship Management původem z anglického jazyka. Tato zkratka označuje aplikaci pro řízení vztahu se zákazníky. 
  4. Odpovídající oblečení (DRESS CODE) - až ohromující oblek / krásný kostýmek - dle našeho (i písemného) vysvětlení, jinak například na všechny naše čestné činnosti (akce) nosit osobní barvu - dle našeho (i písemného) vysvětlení a v budoucnosti (i) světle modrou mikinu s bílým nápisem "DMDU - univerzita správného rozvoje" a oranžovým odkazem "http://DMDU.netprostor.cz".
  5. Případné další záležitosti podle (i písemné) dohody.
 8. Podotýkám, že případnou prací pro Mne se budete přímo podílet na šíření Lásky, Víry a Pravdy (viz všechny naše stránky a příspěvky v FB - včetně obsahů vložených odkazů!).

 

Děkuji Vám za Pozornost a těším se na případnou spolupráci,

Jeho Božská Milost duchovní Mistr Radan Chrobok (Sri Satguru Tatrawadarsi - Vznešený Pravý Mistr "Pán Osvobození")
http://www.facebook.com/Mistr.Radan (doporučuji navštívit i mé fotografie;) )
http://DMDU.netprostor.cz - univerzita správného rozvoje "

 

Doplnění pro stávající spolupracovníky - včetně Tajemnic a Tejemníků:

 1. Navíc k výše vypsanému pevnému platu plus provizím proplácíme náklady na dopravu - zatím kromě MHD (počítáme s tím, že přinejmenším ze začátku budete jezdit MHD spíše soukromě).
 2. Proplácíme i čas stráveného v dopravě včetně MHD, ovšem pouze toho času, který budete poctivě věnovat Zájemci případně více Zájemcům (a to i jen po telefonu či NB) či Studiu. Za Studium uznáváme vše níže napsané. Jsme si jistí, že žádný jiný zaměstnavatel neposkytuje takovouto velkou vstřícnost (též viz i níže)!:)
 3. Proplácení nákladů na telefonování, SMS i MMS a data a dokonce i nákladů na setkání se Zájemcem (přednostně se závazným Zájemcem), respektive raději s více Zájemci (přednostně závaznými) naráz - proplatíme náklady na občerstvení včetně Vašeho, náklady na pronájem prostoru atd. Prosíme vše vyúčtovávat (pokud možno si zapisovat i data spotřebovaná přímo při práci pro nás), přirozeně písemně (stačí nám WORDový dokument, prosíme starší Word *.doc a nikoli například *.docX), avšak asi by byl lepší Excel - respektive prosíme používat https://www.openoffice.cz!:) Prosíme pro případ rozsáhlejší práce přes telefon o pořízení co nejvýhodnějšího neomezeného tarifu.
 4. Poskytujeme školení (čili výuku a cvičení, poradenství atd.) - základní zaškolení zdarma (povinné pro každého spolupracovníka, avšak vždy přizpůsobené podle potřeb), další doškolování dle dohod (platí pouze písemné, avšak i emaily, FB zprávy, SMS atd.). Předběžně platí naše normální ceny, tedy 900,- Kč / hod. pro až 9 osob naráz. Naše schopnosti soustředění atd. nám umožňují rozdělit naši pozornost. respektive Pozornost s velkým P mezi i tak velký počet lidí se zachováním osobního (individuálního) přístupu a tedy toho nejlepšího (nejvyšší kvalita školení - čímž máme na mysli výuku a cvičení, poradenství atd.). Uvedená cena platí výjimečně i pro školení přímo od našeho Mistra, který si jinak Spravedlivě nárokuje ocenění ve výši 5000,- Kč / hod. (také až pro 9 osob naráz). Tak vysoká cena je jinak proto, že náš Mistr má dlouholeté zkušenosti, spoustu schopností a i více než dostatek Dat. Takže pro spolupracovníky platí velká sleva při školení přímo od našeho Mistra! Náš Mistr však školí ze spolupracovníků převážně jen Tajemnice (nemá a nechce stupidní sekretářky ani "zombícké" zaměstnance - více viz výše). 
  1. Školení (zvláště pracovní) poskytujeme i jakožto protislužby (zvláště v rámci spolupráce), což například znamená že spolupracovník vždy vyúčtuje svoji práci pro nás (přijímáme pouze písemná vyúčtování), tak může místo (části) platu přijmout zajímavé zaškolení (viz výše a jinak dle dohody). Pokud by nastala situace, že by spolupracovník přijal více než už odevzdal (dosud nevyrovnaného), tak bychom pochopitelně požadovali odpovídající doplatek.

Studium i samostudium uznávané i pro proplácení (spolu)práce je pro nás vše níže napsané:

 1. Studium jakýchkoli našich Dat v jakékoli formě čili včetně výtisků - přičemž proplácíme náklady na tisk (pokud nedodáte účtenku tak proplácíme pouze 5,- Kč / A4 ČB a 10,- Kč / A4 barevně, přičemž prosíme o výběr co nejlevnějšího tisku).
 2. Poslech zpravodajství, politických i společenských diskuzí - ovšem pouze v oblastech našich Zájmů (viz vše v http://DMDU.netprostor.cz/skvele-sluzby-zbozi). Dost doporučujeme https://www.irozhlas.cz respektive rádio 92.6 MHz. Dále doporučujeme politické pořady Jaromíra Soukupa (TV Barrandov), z nichž některé jsou i například na https://www.youtube.com/results?search_query=jarom%C3%ADr+soukup - přestože jde o videa, tak ze zkušeností víme, že postačí poslouchat a tak se dá při tom provádět práce při kterých to neruší. TV stanice a rádia zde nenapsané nijak nedoporučujeme - nedodržují nestrannost atd. Novinám či časopisům se zatím nevěnujeme.
 3. Diskuse (ústní i písemné, online i offline včetně telefonování a SMS i MMS) v oblastech našich Zájmů (viz vše v http://DMDU.netprostor.cz/skvele-sluzby-zbozi).
 4. Vytváření jakýchkoli (vhodných a tedy i později a nejlépe i veřejně použitelných) záznamů z akcí v oblastech našich Zájmů. Prosíme i o stručné shrnutí ke každému záznamu. Také pochopitelně prosíme záznamy i z porad, školení atd.

Měl(a) byste začít nastudováním si našich odpovědí na všechny vybrané důležité otázky - http://DMDU.netprostor.cz/otazky-odpovedi.

Tagy: 

Sdílejte!

Přidat komentář

Wysiwyg public

 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.