Pět úrovní myšlení a velký vliv slov a zbavování se nežádoucích myšlenek

Obrázek uživatele DMDU

Náš vedoucí, Jeho Božská Milost duchovní Mistr Radan Chrobok Učí, že každý člověk má k dispozici níže vysvětlených pět úrovní myšlení:

 1. ZÁVISLÁ (nejen drogově!) - beze snů, zaslepená, "zaseklá" osoba (zotročená zvyklostmi), vyhaslá, bez jakékoliv chuti se sebou něco dělat. Doslova "vařená žába", která nevyskočí z hrnce s postupně se ohřívající vodou až k bodu varu (nejen pořekadlo, avšak prověřený pokus). Příklad: "Teď hned tři sta korun!" - neřeší co bude zítra, třeba ani jestli bude mít na osobní potřeby, jedná jako ohromně omezený, duchaprázdný člověk.
 2. PŘÍZEMNÍ (přisluhovačská) - např. "zombícký zaměstnanec", zlenivělý člověk "s klapkami na očích", který nemá žádné vlastní cíle - pouze přežít...
 3. SNAŽIVÁ (i soukromý podnikatel / OSVČ) - "myšlení v kleci", neboli odtud - potud. Naivní či (jinak) omezená osoba, která nemá dostatek znalostí, ani vlastní pevné vůle, a tak plní sny ostatních. "Šelma v kleci", která má tendenci tam se vracet i po otevření klece.
 4. CTIŽÁDOSTIVÁ - průlomové přemýšlení - podnikatel, firma, s.r.o., zvládá zaměstnance, ale stále ještě slouží státu. Plní si své sny (?!)...
 5. NEZÁVISLÉ NASTAVENÍ - skvělý spolupracovník až sdružení společností. Pestré přemýšlení, překračování běžných možností, myšlení mimo rámec, nové nápady včetně vynálezů, vize - inspirace i pro ostatní. = "Mistrovské myšlení".

Pokud si myslíte, že jste alespoň na 3. úrovni, tak se k nám můžete přidat, avšak počítejte s tím, že většina z nás je na 4. až 5. úrovni. Pokud si chcete svoji úroveň myšlení otestovat, tak můžete například podstoupit test jak jste na tom se Spravedlností - viz související článek http://skola-zdravi.cz/?clanek=oko-za-oko-zub-za-zub. Pokud dosáhnete výsledku toho testu bez nápovědy (!) a s nanejvýš jednou chybou, tak nám napište - rádi Vás pochválíme a zpřístupníme Vám i důvěrná Data DMDU!

Myšlení silně souvisí se způsobem žití všeobecně, čili včetně i tělesného zdraví!

Související články

 • http://www.avenna.cz/clanky/problemy-ve-vztahu/rubrika-povaha-cloveka/po...
 • http://www.avenna.cz/clanky/problemy-ve-vztahu/rubrika-povaha-cloveka/mu...
 • http://www.avenna.cz/clanky/nemoci-a-uzdraveni/rubrika-nebezpecne-myslen...
 • http://www.avenna.cz/clanky/problemy-ve-vztahu/rubrika-povaha-cloveka/mu... http://skola-zdravi.cz/?clanek=sangvinik1
 • http://duchovni.mysteria.cz/rozkaz.htm
 • https://mocvedomi.cz/davejte-si-pozor-slova-cary-zjeveni-dokazi-ovladat-... "Jelikož naše vědomá a podvědomá mysl nefungují ve vzájemné harmonii, naše myšlenky v podobě slov často neovlivňují materiální svět způsobem, který bychom mohli vidět." a zvláště "

  V právní definici osoby se nachází slovní spojení „zákonný pojem“. Spojení „zákonný pojem“ znamená „právní pojem“. Z tohoto důvodu je osoba po právní stránce společností.

  Jako osobu/společnost vás právní systém chápe jako právnická osoba či právní entitu. Právnická osoba nežije; je mrtvá. V důsledku toho nemá žádné vlastní práva.

  Když si to všechno spojíte, udělením souhlasu být „osobou“ ve skutečnosti souhlasíte s tím, že jste právnickou osobou a nemáte tedy žádné vlastní práva.

  A když nemáte vlastní práva, může vás vláda nutit platit daně a přikazovat vám řídit se fiktivními zákony.

  Chápete už, proč si třeba dávat pozor na slova?

  Nejoblíbenější magické zaklínadlo pro hypnotizování vaší mysli

  Předtím, než jste se narodili, nebo krátce poté, co jste se narodili, vám vaše máma a táta dali jméno. Jméno vám dali proto, že budete hodnou ovečkou, která bude poslouchat příkazy.

  Všimli jste si, že jsem slovo vám zvýraznil stejně jako slovo ovečkou? Slovo ovečka představuje ovci ženského pohlaví, zejména dospělou“.

  Když se na nic neptáte a pouze posloucháte příkazy, jste vy/ovečka vašimi majiteli, představujícími elity, považované za ovci.

  Právě proto se spojení poslušný jako ovce používá k popisu lidí, kteří jsou „poslušní, hloupí nebo se dají snadno ovládat“.

  Jméno je nejoblíbenějším magickým zaklínadlem, neboť z vás/ovce dělá otroka. Jedná se o nejúčinnější magické zaklínadlo, které vás má nalákat k souhlasu být „osobou“, která se právně definuje jako „korporace * firma či právnická osoba“.

  Vzpomínáte si, jak jsem předtím řekl, že slovo jméno znamená „označení konkrétní osoby, firmy * nebo korporace“?

  Jelikož jmenné zaklínadlo vás dokáže tak snadno oklamat, ve velkém ho používají náboženské instituce, vlády, banky a korporace na hypnotizování vaší mysli pomocí okultních znaků (písmen).

  K tomu, aby vaši mysl přiměly uznat vaše jméno za totéž, co jste (živý muž nebo žena z masa a kostí), využívají vzdělávací systém, který vám už ve velmi raném věku vnutí myšlenku, že to jméno jste ve skutečnosti Vy.

  Po letech takové výchovy se většinou nevědomky smíříte s tím, že vy (živý muž nebo žena) a vaše jméno jsou stejné.

  Když se s tím smíříte, jste úplně pod magickým vlivem jmenného zaklínadla, díky čemuž si skutečně myslíte, že vy a vaše jméno jsou jedno a totéž.

  Vaše jméno však nejste vy. Vaše JMÉNO NEJSTE VY. VAŠE JMÉNO NEJSTE VY. Proč? Neboť jste bezejmenný duch žijící v těle z masa a kostí. Připadá vám to jako jméno?

  Závěr

  Takže se posaďte a chvíli o tom přemýšlejte. Cítíte, jak nad vámi Jmenné zaklínadlo ztrácí svou magickou moc?

  Když si jmennou kletbu začnete uvědomovat, nemůže vás již natolik ovlivňovat, což způsobí, že procitnete a vzpomenete si, kdo opravdu jste.

  Když si už teď uvědomujete, že vaše jméno není to, kým doopravdy jste, vaše uvědomění by mělo začít expandovat. Čím více se bude rozšiřovat, tím více si budete uvědomovat další magická zaklínadla. "

 • Nakonec doporučujeme duševní cvičení "Jak se zbavit myšlenek, které vám škodí? Vysaďte je z autobusu" - http://iwrite.cz/jak-se-zbavit-myslenek-ktere-vam-skodi-vysadte-je-z-aut.... Jsou tam i zajímavé komentáře: " 

 • Avatar

  Radan Chrobok • před 3 minutami

  Už daleko dříve jsem Učil podobný postup užitečný i pro OBECNĚJŠÍ VYČIŠTĚNÍ MYSLI od nežádoucích myšlenek - například od pracovních problémů před příchodem domů: Stačí si představit vyndání všech nežádoucích myšlenek ven z hlavy (doporučuji to doprovázet odpovídajícím pohybem ruky) a pokud jde například o pracovní problémy, tak ty položit na místo před místem bydliště (nejlépe nechat na pracovišti), kde půjdou později snadno vyzvednout (jinak by mohli nastat potíže se vzpomenutím si na ně!) a zároveň kde nebude sahat a nejlépe ani příliš poblíž nikdo cizí (narušitel). Již je vědecky dokázán velký vliv vizualizace!:)

 • Avatar

  Vector Illustrations • před 16 dny

  Můj nejčastější pasažér: "Lidi nejsou zlí, pouze hloupí". Mám tohoto taky vykázat?

Tagy: 

Sdílejte!

Přidat komentář

Wysiwyg public

 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.