O duši - respektive o převtělování a Osvícení až úplném Osvobození

Obrázek uživatele DMDU

Níže citujeme písemný rozhovor (FB Messenger) našeho vedoucího, Jeho Božské Milosti duchovního Mistra Radana Chroboka se Zájemkyní o Rozvoj na uvedené téma:

https://www.facebook.com/katerina.machova.75

děkuji, přečtu si, vím, že naše duše je tady pouze v lidské podobě a po smrti inkarnuje a vybírá si nové tělo a osud, do jaké doby však ale duši inkarnuje? je to než splní nějaký úkol?

Radan
Duše po smrti ještě nějakou (Spravedlivou) dobu pobývá v Pekle, Očistci či v Nebi - vtěluje se až později, až je připravená Karmická situace (další související duše). Duše se vtěluje tak dlouho (tolikrát) dokud nedosáhne Osvícení až úplného Osvícení - čili Realizace Nejvyššího) a přestane se jí tedy týkat Karma (zvláště Karmické dluhy) - Bohužel jinak se z Karmy nejde vyvázat, protože i skutky, které jsou "dobré jen pro zisk" vytváří Karmické připoutání - právě kvůli té ziskuchtivosti. Až bude naše povídání delší - respektive až bude toto poUčení uzavřeno - smím vše dát na web jakožto Lekci i pro ostatní Zájemce?

https://www.facebook.com/katerina.machova.75

děkuji za vysvětlení, dosud mi to nebylo jasné, a co s ní je nebo kde je po Osvícení - Osvobození?

a ano můžete

Radan
Děkuji za povolení vše k Vašim souvisejícím otázkám pak zveřejnit. Všimněte si prosím, že Mnou popsaný proces smiřuje všechna duchovní učení (včetně později vzniklých náboženství). Po Osvícení může duše dále fungovat v těle a po smrti těla půjde do Nebe a může tam být do Nekonečna či se vtělit jako více sebevědomá (! - též viz "indigové děti"). Po vysloveném Osvobození, tedy po Realizaci Nejvyššího (Vědomí) v sobě může duše totéž co po Osvícení popsaném výše, avšak existují dvě formy Osvobození - mókša což je Realizace Nejvyššího za živa (včetně zůstání naživu) a NIRVÁNA což znamená ROZPLYNUTÍ duše v Nejvyšším (právě To dokázal Buddha).

https://www.facebook.com/katerina.machova.75

děkuji moc, pojem indigové děti jsem už slyšela, něco si o tom přečtu

Radan
Jsou to Pokročilejší duše (též viz další druhy Pokročilejších dětí - myslím, že se rozlišují ještě křišťálové a diamantové - uvítám, když Mne opravíte / doplníte).

Mimochodem nabízím i správnou životosprávu včetně zhubnutí bez jo-jo efektu a práci v onom oboru. Prosím více viz http://DMDU.netprostor.cz/skvele-sluzby-zbozi 

https://www.facebook.com/katerina.machova.75

o křištálových a diamantových dětech jsem také slyšela, jsou to děti, které si po narození uchovávají nějaké vyšší vědomí a lépe se tyto věci učí a hlavně praktikují a jsou to současné děti

a asi nabízíte Herbalife, že? znám ho, že existuje, výrobky neznám, ale zabývám se investováním u společnosti, která dělá obrovskou věc pro budoucnost této planety a rozšiřuji tuto příležitost dál

Radan
Tak to je dobře, že jsem to napsal dobře . Bylo by od Vás hezké (dobrovolný domácí úkol  ) doplnit čím se jednotlivé druhy takových dětí mají vyznačovat - nejlépe citovat z náležitých zdrojů včetně jejich uvedení. Ujala byste se toho prosím? (a pak, že Mé Učení nic nestojí  ). S jakou společností spolupracujete? Neděláte náhodo SkyWay? 

https://www.facebook.com/katerina.machova.75

tak na to mrknu 

ano SkyWay "

Jak jste si mohli všimnout výše, tak dotyčná Dáma dostala dobrovolný domácí úkol související s předanou Lekcí, která ještě nebyla zcela uzavřená. Přesto jsme se rozhodli již ji zveřejnit. Uvítáme Vaše související a zároveň slušné komentáře.

Doplnění odpovídajících odkazů (tímto dobrovolný domácí úkol daný výše odkazované Dámě odpadá):

Tagy: 

Sdílejte!

Přidat komentář

Wysiwyg public

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.