duchovní univerzita

DMDU znamená Domov mysli - duchovní univerzita.

Seznámení s Dokonalou DMDU

Obrázek uživatele DMDU

Přejeme příjemné prožívání!

Naše dobročinná společnost (Dokonalá DMDU) byla založena 2. 6. 1998 s plným názvem "Domov mysli - duchovní univerzita" (Manaloki Ashram) a jejím vedoucím je Jeho Božská Milost duchovní Mistr Radan Chrobok. Později jsme začali využívat zkratku DMDU s doplněním "univerzita správného rozvoje" abychom neodrazovali lidi, kteří odmítají cokoli duchovního. Co máme na mysli pod pojmem SPRÁVNÝ prosíme viz http://DMDU.netprostor.cz/slovo-spravny. Vyučujeme a poskytujeme poradenství (konzultace) převážně online (e-learning). ​​​​​​​My všichni v DMDU velmi podporujeme až prosazujeme - trvale udržitelné životní prostředí (ekologii) a žijeme velmi skromně (úsporně a tedy šetrně k životnímu prostředí).

Prosby pro přispěvatele

Obrázek uživatele DMDU

Zde budou prosby až pokyny pro přispěvatele - budeme to alespoň občas doplňovat a asi i opravovat, takže se sem prosíme alespoň jedou ročně vracejte.

Pro peněžní přispěvatele včetně i anonymních dárců

Prosíme přispívejte penězi přednostně jmenovitě (neanonymně) abychom se mohli řídit vším vypsaným (včetně obsahů vložených odkazů) na naší stránce o darování peněz - http://DMDU.netprostor.cz/darujete-penize.

Důležité dotazy (otázky) a pravdivé odpovědi na ně

Obrázek uživatele DMDU

Na této stránce budeme dávat důležité dotazy (otázky) a pravdivé odpovědi na ně. POZOR - budeme tuto stránku průběžně doplňovat a opravovat - doporučujeme tedy dát si ji do oblíbených odkazů a opakovaně navštěvovat (minimálně měsíčně). Níže uváděné otázky s odpověďmi (skutečně odpovědnými čili i pravdivými!) budeme číslovat tak, aby v nich byl pořád přehled (z technických důvodů budeme nové otázky s odpověďmi zařazovat před poslední otázku o významu slova - odborného pojmu - Tantra).

Přihlásit se k odběru RSS - duchovní univerzita