Darujete peníze?

Obrázek uživatele DMDU

Při darování peněz či i jiné pomoci byste měli být obezřetní (to však neznamená vyhýbat se darování či pomáhání). Naše dobročinná i duchovní (avšak ne náboženská, natož sektářská) Škola dodržuje nejpřísnější nastavení podle článku "Daruj peníze na charitu" (článek doporučujeme). Například peníze proto přijímáme přednostně ve formě řádně právnicky ošetřené půjčky (nabízíme úrok 3%, výpovědní lhůtu 1 měsíc, na dobu neurčitou - případně včetně možnosti dědění).

Případné věcné dary i příspěvky písemné, obrazové, zvukové (audio) a videa prosíme pouze dle dohod. Případnou pracovní pomoc, respektive raději skvělou spolupráci prosíme podle http://DMDU.netprostor.cz/spoluprace.

Nově nabízíme i možnost klasického, nevratného darování (včetně anonymního), což je možné učinit posláním peněz na náš účet. Číslo našeho účtu je 3183216093/0800. Předem děkujeme! Pro příspěvky ve výši 5000,- Kč a více nabízíme možnosti informování o využití příslušného příspěvku (pouze při neanonymním darování).

Všechny příspěvky používáme pouze pro šíření Lásky, Víry a Pravdy (viz všechny naše stránky a příspěvky v FB - včetně obsahů vložených odkazů!), pro poskytování našich skvělých Služeb a zboží atd. Konkrétně například nakupujeme kancelářské potřeby, různé služby (Internetové připojení, tisk, vystřihávání atd.), informační technologie atd.

V roce 2019 (!) nám nejvíce přispěli (v daném pořadí podle výše příspěvků) - odkazy vedou na FB stránky a pro jejich zobrazení je nutné nejprve přihlášení na FB:

 1. duchovní Mistr Radan Chrobok (Praha) - více viz http://DMDU.netprostor.cz/duchovni-Mistr
  1. duchovní Učitelka Ariya Jotla (Dilí - Indie) - webmasterka tohoto webu
  2. duchovní Učitel David Winn - na FB jako Xaviér Paradó (Praha) - Tajemník našeho Mistra
  3. učitel obchodování Roman Čermák (Praha)
  4. učitelka ekonomie Iva Tannerová - na FB jako Ivana Terezie (Praha)
  5. učitel alikvotního zpěvu Filp Rydlo (Praha) - https://www.facebook.com/SborSpektrum
 2. Kardinál (!:)) a arcibiskup Faustyn (Henryk) Trusila (Białystok - Polsko) - více viz https://www.facebook.com/MissionariesMMTallovertheworld, https://www.facebook.com/Ordermmtc a http://congregation.mmtc.netprostor.cz
 3. Biskup a Velmistr rytířského Husitského řádu Oldřich (Augustin) Král (Brno) - více viz https://www.facebook.com/Manager-a-pastor-ve-vlastní-firmě-442138692650033 a viz htttps://rytirsky-husitsky-rad.cz
 4. duchovní Učitel Ondřej Boleslav (Turnov) - více viz https://tinyurl.com/skywayintromotyka - doporučujeme
 5. duchovní Učitelka Ema Vajbarová (Brno)
 6. Anonymmní přispěvatelé
Sdílejte!
Daruj peníze na charitu" (článek vřele doporučujeme!). Peníze proto přijímáme přednostně ve formě řádně právnicky ošetřené půjčky (nabízíme úrok 3%, výpovědní lhůtu 1 měsíc, na dobu neurčitou - případně včetně možnosti dědění)." data-share-imageurl="">

Přidat komentář

Wysiwyg public

 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Filtered HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.