Blog uživatele DMDU

Prosby pro přispěvatele

Obrázek uživatele DMDU

Zde budou prosby až pokyny pro přispěvatele - budeme to alespoň občas doplňovat a asi i opravovat, takže se sem prosíme alespoň jedou ročně vracejte.

Pro peněžní přispěvatele včetně i anonymních dárců

Prosíme přispívejte penězi přednostně jmenovitě (neanonymně) abychom se mohli řídit vším vypsaným (včetně obsahů vložených odkazů) na naší stránce o darování peněz - http://DMDU.netprostor.cz/darujete-penize.

Důležité dotazy (otázky) a pravdivé odpovědi na ně

Obrázek uživatele DMDU

Na této stránce budeme dávat důležité dotazy (otázky) a pravdivé odpovědi na ně. POZOR - budeme tuto stránku průběžně doplňovat a opravovat - doporučujeme tedy dát si ji do oblíbených odkazů a opakovaně navštěvovat (minimálně měsíčně). Níže uváděné otázky s odpověďmi (skutečně odpovědnými čili i pravdivými!) budeme číslovat tak, aby v nich byl pořád přehled (z technických důvodů budeme nové otázky s odpověďmi zařazovat před poslední otázku o významu slova - odborného pojmu - Tantra).

Společenská situace v České republice i ve světě včetně politiky

Obrázek uživatele DMDU

Zde se budeme věnovat společenské situaci včetně alespoň stručného souhrnu situace politické v České republice i ve světě. POZOR - budeme tuto stránku průběžně doplňovat a opravovat - doporučujeme tedy dát si ji do oblíbených odkazů a opakovaně navštěvovat (minimálně měsíčně). Též viz naše (stále aktuální) stránka "Politická pravda a doplnění o Dobru včetně výkladu o svědomí" - http://DMDU.netprostor.cz/politicka-pravda-zlo-dobro.

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele DMDU