spolupráce

Stupidní až strašlivá slova, resp. pitomé přístupy až postupy

Obrázek uživatele DMDU
  1. "NEmám čas" / "NEmám dost času" / "NEmám čas navíc": Víceméně výmluva, protože je možné naučit se s čas patřičně používat. Viz "Time management" níže na stránce o našem Mistrovi. Také je možné vyzískat více času například zhuštěním (zkomprimováním) svého spánku - doporučujeme cvičení (resp. postup - techniku, metodu) jménem Jóganidra (Jógový spánek), která je uvedena níže na stránce s našimi skvělými Službami a zbožím.

Prosby pro přispěvatele

Obrázek uživatele DMDU

Zde budou prosby až pokyny pro přispěvatele - budeme to alespoň občas doplňovat a asi i opravovat, takže se sem prosíme alespoň jedou ročně vracejte.

Pro peněžní přispěvatele vč. i anonymních dárců

Prosíme přispívejte penězi přednostně jmenovitě (neanonymně) abychom se mohli řídit vším vypsaným (vč. obsahů vložených odkazů) na naší stránce o darování peněz - http://DMDU.netprostor.cz/darujete-penize.

Hezky česky

Obrázek uživatele DMDU

Náš vedoucí, Jeho Božská Milost duchovní Mistr Radan Chrobok založil projekt "Hezky česky" pro podporu podporu až prosazování čisté češtiny, čili vyjadřování pokud možno jen česky bez nadbytečných cizích slov a na podporu až prosazování čistě českého vaření (kuchyně). Níže následují související odkazy.

Výchova dítěte

Obrázek uživatele DMDU

Prosíme zatím viz "10 vzorů chování, které potřebujete naučit své děti": https://mocvedomi.cz/10-vzoru-chovani-ktere-potrebujete-naucit-sve-deti.

  1. Učte je, aby říkaly „prosím“ a „děkuju“

  2. Učte je, aby říkaly „promiň“

  3. Učte je, aby nikoho nerušily

  4. Učte je, jak důležité je být vděční

  5. Naučte je, jaká je hygiena důležitá

  6. Naučte je základy stolování

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - spolupráce

Souznění a práva tvůrců (autorská práva)

Pokud souzníte s námi, tak můžete (a měli byste) přispět penězi! Uvítáme také, když se k nám přidáte. Číslo účtu je 3183216093/0800. Předem děkujeme!

Na všechna naše data máme VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA! Nezávislé příspěvky uvádíme pokud možno i se zdroji. Důrazně Vám doporučujeme respektovat všechna práva tvůrců (autorská práva)! Pokud budete cokoli z naší Školy sdílet či i jen citovat, tak prosíme pokud možno vždy uvést zdroj vč. odpovídajícího odkazu - přednostně přímo na příslušný příspěvek (stránku) či na hlavní stránku tohoto našeho webu a nejlépe obojí (pokud nejde o nějaký podřazený odkaz z tohoto našeho webu).