Seznámení s Dokonalou DMDU

Obrázek uživatele DMDU

Přejeme příjemné prožívání!

Naše dobročinná společnost byla založena 2.6.1998 s plným názvem "Domov mysli - duchovní univerzita" (Manaloki Ashram) a jejím vedoucím je Jeho Božská Milost duchovní Mistr Radan Chrobok. Později jsme začali více využívat zkratku DMDU s doplněním "univerzita správného rozvoje" abychom neodrazovali lidi, kteří odmítají cokoli duchovního. Co máme na mysli pod pojmem SPRÁVNÝ rozvoj vysvětluje článek "Jak poznám co je správné?" - viz www.avenna.cz/clanky/osud/rubrika-hlubsi-zakonnitosti-v-zivote/jak-poznam-co-je-spravne-i.

Duchovní Mistr Radan Chrobok se stal Mistrem již ve svých patnácti letech (2.7.1994), takže má již mnohaleté zkušenosti. Mistr ve svých čtrnácti letech prožil klinickou smrt, takže může hovořit i o onom světě (má i záhrobní znalosti). Jeho duchovní jméno je Sri Satguru Tatrawadarsi (Vznešený Pravý Mistr "Pán Osvobození") a jeho Pravé jméno (jméno duše) je Ormrin Sinkalte sade sine Ged ("Drakopán" "Stříbrná zpráva" světle stříbrný Krahujec). Mistrem se inspirovala například i Ursula le Guin ve své knize "Čaroděj ze Zeměmoří" a v jejích dalších dílech.

Seznámit se s Mistrem můžete i na Facebooku - http://www.facebook.com/Mistr.Radan. Také se můžete podívat na odkazy na reference o Mistrovi i celé DMDU.

V seznamování se s námi v rámci tohoto webu můžete pokračovat podle odkazů pod nadpisem "Seznamovací souvislosti". Můžete si také prostudovat soubory o výrobcích zahojujících zranění až zajišťujících zdraví (zvláště viz prezentace .pps). Web se soubory spíše pro pokročilé je http://duchovni.mysteria.cz. Též viz ikonky s odkazy pod nadpisem "Další DMDU" - blok v pravém sloupci.

 

Seznamovací souvislosti

Tagy: 

Sdílejte!

Souznění

Pokud souzníte s námi, tak můžete (a měli byste) přispět penězi! Uvítáme také, když se k nám přidáte.

Číslo účtu je 402526013/0800 - prosíme vyplňte variabilní symbol 7902171309. Předem Děkujeme!