Nejlepší nabídky

Obrázek uživatele DMDU

Naši lektoři vyučují převážně přes Internet, avšak každý může přijet za Vámi (pokud zaplatíte náklady na dopravu - volíme tu nejlevnější). Ceny jsou jednotné - 900,- Kč / hodina pro až 9 lidí (nejvyšší počet linií možného individuálního soustředění pro nejlepší kvalitu školení), délka jednotlivého školení může být nanejvýš 12hodin. Také si musíte zajistit prostory pro příslušné školení, protože DMDU své prostory veřejnosti obvykle neposkytuje.

  • Vždy na Silvestra od osm hodin večer do osmi hodin ráno pořádáme duchovní Setkání (jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč) - stravte s námi přelomovou noc na Nový rok a nebudete litovat! Setkání se koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste.
    • Na Nový rok pořádáme ukázkové školení včetně cvičení - od osmi hodin ráno do osmi hodin večer, avšak můžete přijít kdykoli v dané době (jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč). Školení se koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste. (Všimněte si, že pracujeme již od osmi hodin večer na Silvestra.)
  • Další duchovní Setkání pořádáme 17.2. (na Mistrovy narozeniny) od osmi hodin ráno do osmi hodin večer (jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč). Setkání se koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste.
  • Další ukázkové školení včetně cvičení pořádáme 2.6. (na výročí založení DMDU) -  od osmi hodin ráno do osmi hodin večer, avšak můžete přijít kdykoli v dané době (jen za příspěvek na občerstvení ve výši 200,- Kč + symbolická "zlatá" mince 20,- Kč). Školení se koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste.

Naši lektoři dostupní pro veřejnost - odkazy vedou na FB stránky a pro jejich zobrazení je potřeba nejprve přihlášení na FB (navštivte naše profily a hlavně weby!).

Tagy: 

Sdílejte!

Souznění

Pokud souzníte s námi, tak můžete (a měli byste) přispět penězi! Uvítáme také, když se k nám přidáte.

Číslo účtu je 402526013/0800 - prosíme vyplňte variabilní symbol 7902171309. Předem Děkujeme!