duchovní univerzita

DMDU znamená Domov mysli - duchovní univerzita.

Seznámení s Dokonalou DMDU

Obrázek uživatele DMDU

Přejeme příjemné prožívání!

Naše dobročinná společnost (Dokonalá DMDU) byla založena 2. 6. 1998 s plným názvem "Domov mysli - duchovní univerzita" (Manaloki Ashram) a jejím vedoucím je Jeho Božská Milost duchovní Mistr Radan Chrobok. Později jsme začali využívat zkratku DMDU s doplněním "univerzita správného rozvoje" abychom neodrazovali lidi, kteří odmítají cokoli duchovního. Co máme na mysli pod pojmem SPRÁVNÝ prosíme viz http://DMDU.netprostor.cz/slovo-spravny.

Vyučujeme a poskytujeme poradenství (konzultace) převážně online (e-learning).

My všichni v DMDU velmi podporujeme až prosazujeme - trvale udržitelné životní prostředí (ekologii) a žijeme velmi skromně (úsporně a tedy šetrně k životnímu prostředí).

Prosby pro přispěvatele

Obrázek uživatele DMDU

Zde budou prosby až pokyny pro přispěvatele - budeme to alespoň občas doplňovat a asi i opravovat, takže se sem prosíme alespoň jedou ročně vracejte.

Pro peněžní přispěvatele vč. i anonymních dárců

Prosíme přispívejte penězi přednostně jmenovitě (neanonymně) abychom se mohli řídit vším vypsaným (vč. obsahů vložených odkazů) na naší stránce o darování peněz - http://DMDU.netprostor.cz/darujete-penize.

Přihlásit se k odběru RSS - duchovní univerzita

Souznění a práva tvůrců (autorská práva)

Pokud souzníte s námi, tak můžete (a měli byste) přispět penězi! Uvítáme také, když se k nám přidáte. Číslo účtu je 3183216093/0800. Předem děkujeme!

Na všechna naše data máme VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA! Nezávislé příspěvky uvádíme pokud možno i se zdroji. Důrazně Vám doporučujeme respektovat všechna práva tvůrců (autorská práva)! Pokud budete cokoli z naší Školy sdílet či i jen citovat, tak prosíme pokud možno vždy uvést zdroj vč. odpovídajícího odkazu - přednostně přímo na příslušný příspěvek (stránku) či na hlavní stránku tohoto našeho webu a nejlépe obojí (pokud nejde o nějaký podřazený odkaz z tohoto našeho webu).