duchovní učení

Ucelené učení (vč. cvičení, poradenství atd.)

Obrázek uživatele DMDU

ZDRAVÍme!:) Podotýkáme, že tato stránka bude zatím jen rozřaďovací (obsahující OSNOVU - viz odkazy níže pod Tagy (štítky), resp. pod ještě níže uvedenými ikonkami pro sdílení.

Pokud máte byť i jen pouhý pocit, že v oné osnově něco důležitého chybí, tak prosím zkuste vyhledávání - viz políčko vlevo vedle tlačítka "Hledat". Prosíme zadávejte celá klíčová slova - jedno po druhém, a to přednostně v základních tvarech. Pokud ani tak nenajdete co jste hledali, tak nám prosím napište!:)

Prosby pro přispěvatele

Obrázek uživatele DMDU

Zde budou prosby až pokyny pro přispěvatele - budeme to alespoň občas doplňovat a asi i opravovat, takže se sem prosíme alespoň jedou ročně vracejte.

Pro peněžní přispěvatele vč. i anonymních dárců

Prosíme přispívejte penězi přednostně jmenovitě (neanonymně) abychom se mohli řídit vším vypsaným (vč. obsahů vložených odkazů) na naší stránce o darování peněz - http://DMDU.netprostor.cz/darujete-penize.

Naše určené události a učitelé až Mistři

Obrázek uživatele DMDU
 1. Pokaždé na svátek našeho Mistra 14. 12. od osmi hodin ráno do osmi hodin večer (avšak můžete přijít kdykoli v dané době) pořádáme duchovní Setkání. Toto Setkání se může dle dohody protáhnout. Toto Setkání se většinou koná v některém z prostorů DMDU - počet účastníků je omezený, proto se včas přihlaste.

  Stránky

  Přihlásit se k odběru RSS - duchovní učení

  Souznění a práva tvůrců (autorská práva)

  Pokud souzníte s námi, tak můžete (a měli byste) přispět penězi! Uvítáme také, když se k nám přidáte. Číslo účtu je 3183216093/0800. Předem děkujeme!

  Na všechna naše data máme VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA! Nezávislé příspěvky uvádíme pokud možno i se zdroji. Důrazně Vám doporučujeme respektovat všechna práva tvůrců (autorská práva)! Pokud budete cokoli z naší Školy sdílet či i jen citovat, tak prosíme pokud možno vždy uvést zdroj vč. odpovídajícího odkazu - přednostně přímo na příslušný příspěvek (stránku) či na hlavní stránku tohoto našeho webu a nejlépe obojí (pokud nejde o nějaký podřazený odkaz z tohoto našeho webu).