Blog uživatele DMDU

Prosby pro přispěvatele

Obrázek uživatele DMDU

Zde budou prosby až pokyny pro přispěvatele - budeme to alespoň občas doplňovat a asi i opravovat, takže se sem prosíme alespoň jedou ročně vracejte.

Pro peněžní přispěvatele vč. i anonymních dárců

Prosíme přispívejte penězi přednostně jmenovitě (neanonymně) abychom se mohli řídit vším vypsaným (vč. obsahů vložených odkazů) na naší stránce o darování peněz - http://DMDU.netprostor.cz/darujete-penize.

Společenská situace v České republice i ve světě vč. politiky

Obrázek uživatele DMDU

Zde se budeme věnovat společenské situaci vč. alespoň stručného souhrnu situace politické v České republice i ve světě. POZOR - budeme tuto stránku průběžně doplňovat a opravovat - doporučujeme tedy dát si ji do oblíbených odkazů a opakovaně navštěvovat (minimálně měsíčně). Též viz naše (stále aktuální) stránka "Politická pravda a doplnění o Dobru vč. výkladu o svědomí" - http://DMDU.netprostor.cz/politicka-pravda-zlo-dobro.

Přihlásit se k odběru RSS - Blog uživatele DMDU

Souznění a práva tvůrců (autorská práva)

Pokud souzníte s námi, tak můžete (a měli byste) přispět penězi! Uvítáme také, když se k nám přidáte. Číslo účtu je 3183216093/0800. Předem děkujeme!

Na všechna naše data máme VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA! Nezávislé příspěvky uvádíme pokud možno i se zdroji. Důrazně Vám doporučujeme respektovat všechna práva tvůrců (autorská práva)! Pokud budete cokoli z naší Školy sdílet či i jen citovat, tak prosíme pokud možno vždy uvést zdroj vč. odpovídajícího odkazu - přednostně přímo na příslušný příspěvek (stránku) či na hlavní stránku tohoto našeho webu a nejlépe obojí (pokud nejde o nějaký podřazený odkaz z tohoto našeho webu).